Szeretettel várunk mindenkit 2026. június 26-án (pénteken) 19 órakor kezdődő koncertünkre és az azt követő táncházba.
Az estre moldvai, széki és felcsíki táncokkal készülünk. Gyertek, éljük át együtt Szeged szívében, a Millka teraszán a leghosszabb nappalok és a muzsika örömét!
Zenélnek:
Bede Ádám - ének, furulya, kaval
ifj. Bede Ádám - koboz, brácsa
Bede Mária - ének
Marton Ádám - furulya, kaval
Marton Ágoston - dob
Nagy Veronika - ének, gardon
Regenye Ábel - brácsa, bőgő, gardon
A táncokat tanítja:
Szvoboda Szabolcs
Köszönet támogatóinknak: Nemzeti Kulturális Alap, Halmos Béla Program, Millenniumi Kávéház és Klub, Művészet Forrása Kulturális Egyesület.
A belépés díjtalan, mindenkit szeretettel várunk!
A Folknaptárba bárki felvihet eseményeket. Az adatokat igyekszünk napra készen ellenőrizni, de felelősséget nem tudunk vállalni a pontosságukért.